O mně

Má cesta k investování

Po skončení školy jsem nastoupil do zaměstnání, které mě ovšem dostatečně nenaplňovalo. Čím dál více jsem vnímal svůj potenciál, byl jsem cílevědomější s většími ambicemi. Oblast financí, konkrétně investic mě oslovila natolik, že jsem se rozhodl v tomto oboru rozvíjet, tentokrát jako podnikatel.

V roce 2012 jsem začal svoji podnikatelskou dráhu jako běžný finanční poradce. Postupně jsem se přes vlastní investice vypracoval k úspěšnému investování majetků svých obchodních partnerů. Vzhledem k tomu, že se situace na trhu různě mění, tak se neustále rozvíjím v oblasti investičního vzdělání. V současné době se plně zaměřuji na alternativní a výhodné investice s možným budoucím ziskem. Mám přehled o firmách se zajímavým potenciálem, dlouhodobě konzultuji a řeším investiční záměry svých obchodních partnerů.

Od počátku roku 2023 zajišťuji vedení interní sítě fondu ALGOIMPERIAL.

 

2023

Společně investované prostředky

8+
Přes 8 let zkušeností na investičním trhu.
300+
Společně investované prostředky přesahující hodnotu 300 miliónů korun.
6
6 obchodních míst v České republice.
Support

Projekty

ALGOIMPERIAL

Fond kvalifikovaných investorů, který využívá vlastní automatický obchodní systém. Systém lze aplikovat na jednotlivých investičních trzích (FOREX, akciové indexy a FUTURES). Podobný projekt nemá v rámci Evropského trhu konkurenci, a to hlavně díky autonomnímu fungování celého systému. Fond cílí na maximální stabilitu při jakémkoliv investičním období ať už růstu, či poklesu.

KUMO Transport

Firma KUMO Transport vznikla v návaznosti na 10 let trvající spolupráci se společností UPS, která je jednou z největších transportních firem na světě. Partnerství dlouhé roky budoval jeden ze společníku firmy KUMO, který se stal lídrem v rámci ČR. Následovalo rozhodnutí vybudovaný majetek vložit do právnického subjektu a dále pokračovat v expanzi nejen v ČR, ale v celé EU.

Shisha original

Společnost Shisha original je zaměřená na ruční výrobu vodních dýmek z luxusních materiálů, jako je porcelán, křišťál a slitiny kovů. Společnost své produkty dodává do celého světa, nejvíce do Spojených arabských emirátů, Kataru a Ománu.

LB nutrition

Klinika LB nutrition se zaměřuje na zdravý životní styl a kvalitní výživu. Vede své klienty k základům zdravého stravování. Významně jim tak pomáhá zlepšit jejich zdravotní stav.

Safety drone

Safety drone je projekt na světové úrovni, který je vyvíjený katedrou robotiky na ČVUT. Tento dron dokáže hasit požár na výškových budovách, což je skutečně velkým přínosem a to nejen pro Českou republiku, ale využití bude mít po celém světě.

Habitanti mining

Projekt Habitanti mining poskytuje prostor pro těžbu investorům, které zajímá, jak cena za těžbu, tak ekologický dopad těžby. Společnost poskytuje housing pro stroje na těžbu a využívá čistě ekologický zdroj energie. Dále zajišťuje stavbu a servis těžebních strojů.

Podporuji

Zeptejte se na cokoliv

Chcete se dozvědět víc?

Napište mi zprávu
+420 773 280 222
Pojďme se potkat