O mně

Má cesta k investování

Po skončení střední školy jsem nastoupil do zaměstnání, které mě ovšem dostatečně nenaplňovalo. Čím dál více jsem vnímal svůj potenciál, byl jsem cílevědomější s většími ambicemi. Tato skutečnost mě vedla k tomu, abych se poohlédnul po něčem jiném, kde bych mohl svůj potenciál dostatečně naplnit. Oblast financí, konkrétně investic mě oslovila natolik, že jsem se rozhodl v tomto oboru rozvíjet, tentokrát jako podnikatel, kterého zaujala možnost finančních zisků získaných touto cestou.

V roce 2012 jsem začal svoji podnikatelskou dráhu jako běžný finanční poradce. Postupně jsem se přes vlastní investice vypracoval k úspěšnému investování majetků svých obchodních partnerů. Vzhledem k tomu, že se situace na trhu různě mění, tak se neustále rozvíjím v oblasti investičního vzdělání. V současné době se plně zaměřuji na alternativní a výhodné investice s možným budoucím ziskem. Mám přehled o firmách se zajímavým potenciálem, dlouhodobě konzultuji a řeším investiční záměry svých obchodních partnerů.

 

2022

Společně investované prostředky

8+
Přes 8 let zkušeností na investičním trhu.
300+
Společně investované prostředky přesahující hodnotu 300 miliónů korun.
6
6 obchodních míst v České republice.
Support

Projekty, které financuji

Safety drone

Safety drone je skvělý projekt na světové úrovni, který je vyvíjený katedrou robotiky na ČVUT. Právě tento dron dokáže hasit požár na výškových budovách, což je skutečně velkým přínosem a to nejen pro Českou republiku, ale využití bude mít po celém světě.

Shisha original

Designérská společnost Shisha original je zaměřená na ruční výrobu vodních dýmek z luxusních materiálů, jako je porcelán, křišťál a slitiny kovů. Společnost své produkty dodává do celého světa, nejvíce do Spojených arabských emirátů, Kataru a Ománu.

LB nutrition

Klinika LB nutrition se zaměřuje na zdravý životní styl a kvalitní výživu. Učí své klienty, jak se mají efektivním způsobem naučit základům zdravého životního stylu. Pomáhá jim tak nejen zlepšit jejich zdravotní stav, ale díky této změně se budou i lépe cítit.

Podporuji

Zeptejte se na cokoliv

Chcete se dozvědět víc?

Napište mi zprávu
+420 773 280 222
Pojďme se potkat